Celková délka nože: | 210 mm |
Délka čepele: | 91 mm |
Tloušťka čepele: | 4 mm |
Ocel: | D2 |
Střenka: | G10 |
Pouzdro: | Kydex |
Váha: | 185g |
Doplňkové parametry
Kategorie: | Prodej skončil |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Položka byla vyprodána… |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Firma Manly Knives byla založena v roce 2010 v Bulharsku. Sice se jedná o relativně mladou značku v nožířském světě, ale za tu dobu si stihla vybudovat silnou reputaci díky svému zaměření na kvalitu, funkčnost a skvělý poměr cena/výkon.
Manly Knives představuje zajímavou volbu pro každého, kdo hledá kvalitní, spolehlivý a funkční nůž vyrobený v Evropě za rozumnou cenu. Jsou důkazem, že vynikající kvalita nemusí nutně znamenat astronomickou cenu.
Manly navázal partnerství například s německou firmou Böker, která pomáhala s know-how a vybavením, a distribuuje nože Manly na některých trzích.
Všechny nože Manly jsou kompletně vyráběny v Bulharsku, což je pro mnohé zákazníky, kteří preferují evropskou výrobu, silný argument. Firma klade důraz na spojení moderních technologií s tradičním řemeslným zpracováním a ruční kompletací.
Manly si klade za cíl nabízet vysokou kvalitu materiálů a zpracování za velmi konkurenceschopnou cenu. Prokázali, že kvalitní nůž evropské výroby s prémiovými oceli nemusí být nutně drahý.
Výrobní společnost : | Manly Knives |
---|---|
Adresa : | Sofia 1220, blvd. Iliyantsi 123 |
E-mail : | info@manly-bg.com |