Články a recenze

Podmínky akce 5+1 ZDARMA

PRAVIDLA NÁKUPNÍ AKCE „[5 + 1 zdarma]”

 

Článek 1.

 1. Společnost Petra Patzenhauerová, IČO: 75928451, se sídlem Jungmannova 1016/1, Beroun, 26601 („Společnost“), pořádá prodejní akci s názvem „[5 + 1 zdarma]“ („Akce“).

 2. Předmětem tohoto dokumentu je úplná úprava pravidel („Pravidla“) Akce. Tato pravidla jsou jediným dokumentem, který závazně upravuje pravidla akce. Tato pravidla mohou být pozměněna pouze formou písemných dodatků uveřejněných stejně jako tento dokument.

Článek 2.

 1. Akce se uskuteční v období od 14.4.2024 do 30.6.2024 na e-shopu www.kupnuz.cz s tím, že nabídka vztahující se k akci je platná jen ve stanoveném období.

 2. Nakupte 6 jídel od Adventure Menu a nejlevnější dostanete zdarma. Všechna jídla zařazená do této akce jsou označena 5+1.

Jídla zařazená do akce 5+1 zdarma:

Adventure Menu sterilované:

Číslo produktu 602 - Krůtí maso na cibulce 100%maso

Číslo produktu 603 - Vepřové maso na kmíně 100% maso

Číslo produktu 675 - Farmářská šunka s čočkovým ragú

Číslo produktu 664 - Hovězí guláš s bramborem

Číslo produktu 669 - Jelení ragú s bramborovými špalíčky

Číslo produktu 663 - Kuře korma s rýží

Číslo produktu 641 - Kuřecí křídla na medu s chilli

Číslo produktu 665 - Kuřecí na divoko s rýží

Číslo produktu 668 - Kuřecí po zahradnicku s fazolemi

Číslo produktu 672 - Masové koule s basmati a rajskou omáčkou

Číslo produktu 667 - Pikantní kotlík s bulgurem

Číslo produktu 622 - Rýžový nákyp se švestkami

Číslo produktu AM10 - Tandoori Quinoa Vegan

Číslo produktu 670 - Vepřové s knedlíkem a zelím

Číslo produktu 666 - Vepřové žebírko s bramborem

Číslo produktu 621 - Žemlovka s jablky a skořicí

Adventure Menu vakuově sušené:

Číslo produktu 210 - Gulášová polévka

Číslo produktu 204 - Chilli con Carne

Číslo produktu 209 - Krémová míchaná vajíčka se šunkou a sýrem

Číslo produktu 207 - Krémové rizoto s chřestem a brokolicí

Číslo produktu 203 - Kuře korma s rýží basmati

Číslo produktu 202 - Kuřecí supreme s ratatouille

Číslo produktu 201 - Kuřecí Tikka Masala s rýží basmati

Číslo produktu 205 - Penne s boloňskou omáčkou a parmesánem

Číslo produktu 206 - Pikantní kotlík s bulgurem

Číslo produktu 406 - Rýžová kaše s malinami, švestkami a skořicí

Adventure Menu sušené maso:

Číslo produktu 5004 - Krutí Jerky 50g

Číslo produktu 5003 - Hovězí Jerky 50g

 

Článek 3.

 1. Účastníkem akce může být fyzická i právnická osoba, která je konečným zákazníkem a která splní další podmínky uvedené v těchto pravidlech („Zákazník“).

 2. Do akce budou zařazeni pouze ti zákazníci, kteří splní všechny stanovené podmínky akce. Společnost si vyhrazuje právo kdykoli dle svého uvážení posoudit splnění stanovených podmínek jednotlivými zákazníky a zákazníky nesplňující podmínky uvedené v těchto pravidlech dle své úvahy z akce vyloučit.

Článek 4.

 1. Zákazník se do akce zapojí tak, že v době a místě konání akce dle článku 2 pravidel, zakoupí v rámci jednoho nákupu set šesti (6) produktů označených symbolem 5+1 („Nákup“).

 2. Zákazník získá nejlevnější ze šesti (6) produktů v rámci nákupu zadarmo.

 3. Každý zákazník se může akce zúčastnit opakovaně, vždy však při splnění všech podmínek účasti dle těchto pravidel.

 4. Společnost má výlučné právo posoudit splnění stanovených podmínek akce jednotlivými zákazníky. Společnost je oprávněna s konečnou platností vyloučit zákazníka v případě, že bude mít podezření, že se zákazník dopustil podvodného jednání nebo jiného jednání, které je v rozporu s dobrými mravy. Toto rozhodnutí o vyloučení zákazníka je konečné, bez možnosti odvolání.

Článek 5.

 1. Tato pravidla budou po celou dobu konání akce dostupná na webové stránce www.kupnuz.cz.

 2. Společnost je možné v souvislosti s akcí kontaktovat též na e-mailové adrese či telefonním čísle uvedených na webové stránce www.kupnuz.cz.

 3. Účast v akci je dobrovolná. Účastí v akci vyjadřuje zákazník svůj souhlas s těmito pravidly a zavazuje se je plně dodržovat. Práva a povinnosti vznikající v souvislosti s akcí, která nejsou upravená v těchto pravidlech, se řídí právními předpisy České republiky.

 4. Společnost si vyhrazuje právo změnit podmínky akce či dobu jejího trvání bez udání důvodů a stanovení náhrady, a to bez jakýchkoliv nároků zákazníků vůči společnosti. Každá taková změna pravidel či akce bude vyhlášena stejným způsobem jako tato pravidla. Změny bude společnost provádět pouze z mimořádných důvodů, zejména v reakci na okolnosti mimo přiměřenou kontrolu společnosti, včetně technických či právních důvodů, a za podmínky, že společnost bude vždy usilovat o minimalizaci dopadu na zákazníky.

 5. Při uplatňování práv z vadného plnění (reklamace) u zboží v rámci této akce se postupuje podle platné právní úpravy obsažené zejména v zákoně č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, v zákoně č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, a podle platného reklamačního řádu společnosti.

 6. Při odstoupení zákazníka od smlouvy bude zákazníkovi vrácena kupní cena a odstoupení od kupní smlouvy zákazníkem se vždy realizuje na set všech produktů zakoupených v rámci nákupu.

 7. Slevy a jiné výhody v rámci této akce nelze kombinovat s jakýmikoliv jinými slevami, jinými prodejními akcemi.

 8. Orgánem oprávněným k mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů vzniklých v souvislosti s účastí zákazníka, který je fyzickou osobou – spotřebitelem, v této akci je Česká obchodní inspekce, na jejíchž webových stránkách (www.coi.cz) zákazník nalezne mimo jiné údaje o způsobu a podmínkách mimosoudních řešení sporů, když toto řízení může být zahájeno pouze na základě návrhu zákazníka a poté, když se mu nepodaří spor vyřešit přímo se společností. Formulář návrhu na zahájení řízení o mimosoudním řešení spotřebitelského sporu je dostupný na internetových stránkách České obchodní inspekce.

 9. Zákazník, který je fyzickou osobou – spotřebitelem, má dále právo zahájit mimosoudní řešení sporu online prostřednictvím platformy ODR dostupné na webové stránce https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.show&lng=CS. Postup mimosoudního řešení sporu není mediací podle zák. č. 202/2012 Sb., o mediaci, ani rozhodčím řízením podle zák. č. 216/1994 Sb., o rozhodčím řízení a výkonu rozhodčích nálezů, ve znění pozdějších předpisů, a jeho využitím není dotčeno oprávnění Zákazníka obrátit se se svým nárokem na Českou obchodní inspekci či na soud.

Dárkové poukazy

Obdrželi jste náš dárkový poukaz? Gratulujeme!

 

Jak jej uplatnit? Zde naleznete návod, jak na to. Je to rychlé a jednoduché.

 • poukaz je možné použít při nákupu v naší kamenné prodejně (adresa zde), kdy Vám jeho hodnota bude odečtena z hodnoty nákupu.
 • taktéž je možné jej uplatnit při objednávce v e-shopu. Kód z poukazu zadejte v nákupním košíku a potvrďte, tím dojde k jeho uplatnění. Následně pokračujte dále v objednávce zadáním doručovacích údajů.

To je vše, takhle jednoduché to je! :-)

 

Ještě pár informací a odpovědí na nejčastější dotazy ohledně dárkových poukazů.

 

Na co mohu dárkový poukaz použít?

Poukaz je možné použít na veškerý náš sortiment a služby (třeba gravírování).

 

Co se stane, když vyberu dražší, nebo naopak levnější zboží, než je hodnota poukazu?

Pokud váš nákup přesáhne hodnotu poukazu, jeho hodnota se prostě odečte a zbývající částku jednoduše uhradíte vámi vybraným způsobem (převodem, kartou, v hotovosti).

Pokud je váš nákup levnější než hodnota poukazu, náš systém vám poukaz nedovolí použít. Vždy je nutné čerpat na nákup minimálně ve výši hodnoty poukazu. Každý poukaz je nutné využít jednorázově - není možné jej dělit na více nákupů.

Náš tip: pokud by jste přeci jen měli problém celou hodnotu poukazu utratit najednou, přihoďte si k nákupu dárkový poukaz v potřebné výši :-) . Zůstane vám tak "kredit" na příště, nebo můžete poukazem opět někoho obdarovat ;-)

 

Nestíháte poukaz využít v termínu?

Náš dárkový poukaz má omezenou platnost, která je systémem nastavena na šest měsíců. Pokud z nějakého důvodu nemůžete poukaz použít do uvedeného termínu, dejte nám prosím vědět (kontakty zde), určitě se dohodneme :-)