Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
786 hodnocení
5
754x
4
22x
3
2x
2
1x
1
7x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Rychlé odeslání, perfektní komunikace
Děkujeme za hodnocení. :-)
+ Rychlost doručení.
- Nic
Děkujeme za hodnocení. :-)
Vsechno naprosto v poradku.
Nakupuju opakovane a nakupovat budu dal.
Rychle dodani, rozumne ceny s transparetni historii, na rozdil od nemalo konkurentu na trhu.
Mam vyhlidnuty dalsi nuz a brzo jdu do nej.
Proste spokojenost.
Rad se zase vratim.
Děkujeme za hodnocení. :-)
+ Rychlost dodání
+ Cena
Děkujeme za hodnocení. :-)
+ S noži mám velmi dobrou zkušenost,proto jsem si je objednal.
Dobré nože
Děkujeme za hodnocení. :-)
V nabídce bylo, co jsem hledal a co jinde nebylo, se slevou, dodání skoro obratem, vstřícné jednání, co víc si přát? Nebyl to první ani poslední nákup tady, doporučuji :-).
Děkujeme za hodnocení. :-)
+ Vše proběhlo na jedničku :-)
pečlivě zabaleno rychle dodáno
Děkujeme za hodnocení. :-)
oceňuji rychlost vyřízení objednávky
Děkujeme za hodnocení. :-)
+ Rychlé dodání, zboží skladem.
- Platební instrukce do emailu, to je staromódní.
Za mě vše ok.
Děkujeme za hodnocení. :-). Nyní s novým e-shopem, je již vše online. :-)
+ Excelentní rychlost doručení .
Děkujeme za hodnocení. :-)
Vše zcela v pořádku a bez jakýchkoliv prodlev.
Veliká spokojenost
Vše OK. Dobrá komunikace obchodu a rychlé dodání zboží. JR
+ ceny v akci
+ výběr zboží
+ přehlednost e-shopu
+ kamenná prodejna
+ rychlost dodání
Děkujeme za hodnocení. :-)
+ Okamžité vybavenie objednávky. Dodané na druhý deň.
+ Maximálna spokojnosť.
Děkujeme za hodnocení. :-)
Všechno vpořádku, doručeno rychle.
Děkujeme za hodnocení. :-)
+ Rychlé doručení, velký výběr.
- Nic
Skvělý výběr a kvalitní zboží!!
Děkujeme za hodnocení. :-)
+ výběr
+ ceny
+ přehlednost e-shopu
+ rychlost dodání
Děkujeme za hodnocení. :-)
Vše v pořádku.
Děkujeme za hodnocení. :-)
+ Rychlé dodání
+ Zboží skladem
+ Kvalitní zboží
S obchodem jsem spokojen. Nůž ,který jsem hledal měli skladem pouze zde a za dobrou cenu. Obchod doporučuji všem.
Děkujeme za hodnocení. :-)