Dárkové poukazy

Obdrželi jste náš dárkový poukaz? Gratulujeme!

 

Jak jej uplatnit? Zde naleznete návod, jak na to. Je to rychlé a jednoduché.

  • poukaz je možné použít při nákupu v naší kamenné prodejně (adresa zde), kdy Vám jeho hodnota bude odečtena z hodnoty nákupu.
  • taktéž je možné jej uplatnit při objednávce v e-shopu. Kód z poukazu zadejte v nákupním košíku a potvrďte, tím dojde k jeho uplatnění. Následně pokračujte dále v objednávce zadáním doručovacích údajů.

To je vše, takhle jednoduché to je! :-)

 

Ještě pár informací a odpovědí na nejčastější dotazy ohledně dárkových poukazů.

 

Na co mohu dárkový poukaz použít?

Poukaz je možné použít na veškerý náš sortiment a služby (třeba gravírování).

 

Co se stane, když vyberu dražší, nebo naopak levnější zboží, než je hodnota poukazu?

Pokud váš nákup přesáhne hodnotu poukazu, jeho hodnota se prostě odečte a zbývající částku jednoduše uhradíte vámi vybraným způsobem (převodem, kartou, v hotovosti).

Pokud je váš nákup levnější než hodnota poukazu, náš systém vám poukaz nedovolí použít. Vždy je nutné čerpat na nákup minimálně ve výši hodnoty poukazu. Každý poukaz je nutné využít jednorázově - není možné jej dělit na více nákupů.

Náš tip: pokud by jste přeci jen měli problém celou hodnotu poukazu utratit najednou, přihoďte si k nákupu dárkový poukaz v potřebné výši :-) . Zůstane vám tak "kredit" na příště, nebo můžete poukazem opět někoho obdarovat ;-)

 

Nestíháte poukaz využít v termínu?

Náš dárkový poukaz má omezenou platnost, která je systémem nastavena na šest měsíců. Pokud z nějakého důvodu nemůžete poukaz použít do uvedeného termínu, dejte nám prosím vědět (kontakty zde), určitě se dohodneme :-)