Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
786 hodnocení
5
754x
4
22x
3
2x
2
1x
1
7x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ osobní zájem majitelky o vyřízení a doručení objednávky
Všechno bylo, jak má být.
Děkujeme za milé hodnocení !
+ důvěryhodnost
- neznám nevýhodu
Děkujeme za milé hodnocení !
+ Výhodná cena
+ Rychlé dodání
+ Perfektní komunikace
- Žádná
Po špatné zkušenosti s jiným e-shopem, dodali okamžitě.
Děkujeme za milé hodnocení !
+ Cena, rychlost dodání, komunikace
+ nic
Děkujeme za milé hodnocení !
Objednal jsem nůž victorinox Tinker 1.4603
Přišel mi Victorinox Tinker malý který je o 7mm kratší.
Neřešil jsem to, prostě u této firmy já ani mí kamarádi nenakoupíme.
Dobrý den, je nám velice líto, že jste měl s námi špatnou zkušenost. Bohužel splést se může každý, ale vše se dá řešit.
Pokud došlo k zaslání špatného nože, mohli jsme obratem vyměnit k vaší spokojenosti. Moc se za tuto chybu omlouváme. Pokud by jste si nákup u nás přecijen do budoucna rozmyslel, máme pro Vás jako omluvu 10% slevu na další nákup.
O stavu objednávky jste byl z naší strany informován od začátku až do konce, včetně sledování Vaší zásilky, kde tedy prosím vázla komunikace obchodu?
Co se týče hodnocení doručování balíčku Českou poštou, dle sledování, které Vám bylo zasláno i na e-mail, bylo zboží odesláno 22.1. ( pondělí) a do balíkovny dorazilo 26.1. (pátek). 12 dní tedy pošta nedoručovala, ale i těch 5 dní je hodně o tom není pochyb. Sice nezaručují žádné dodání, ale slibují obvykle následující prac. den.
Super komunikace rychlé dodání .
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)
+ Dva dny po objednávce zboží na Zásilkovně.
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)
+ rychlost
+ výborná komunikace
+ doporučuji
doporučuji
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)
Kvalitni nuz za rozumnou cenu
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)
+ Cena
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)
Dobrý obchod
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)
+ Cena poptávaného produktu
+ Rychlost dodání
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)
Kupoval jsem v tomto obchodě, protože žiji poblíž a až dodatečně jsem si zjišťoval cenu u konkurence. Každopádně jsem neprohloupil.
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)
+ Sortiment
+ Ceny
+ Rychlost dodání
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)
+ rychlá komunikace
+ bleskové vyřízení objednávky
+ bleskové doručení zboží
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)
Paní majitelka je skvělá, ochotná, doporučuji.
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)
+ dobrý výběr
+ rychlé odeslání
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)
+ Rychlost
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)
+ Rychlost a dobrá komunikace
Krásný a kvalitní nůž, který obdarovanému udělal velkou radost.
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)
Rychlost jednání.
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)