Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
786 hodnocení
5
754x
4
22x
3
2x
2
1x
1
7x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ nabídka, cena
OK
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)
+ rychlost, profesionalita
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)
+ Vse v naprostem poradku! Everything went fine & smoothly!
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)
+ Rychlost.
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)
bohatý sortiment a dobre ceny
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)
+ Moc příjemná a vstřícná komunikace obchodu
+ Rychlost dodání
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)
+ rychlé dodání
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)
+ rychlé vyřízení objednávky
+ dobrá komunikace
příjemná akční cena productu
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)
+ Rychlost a komunikace.
- Nic.
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)
+ Přestože nůž nebyl skladem a bylo nutné ho dovézt z Německa, za týden byl u mne.
+ Paní na telefonické zákaznické podpoře byla velmi nápomocná, pohotová a věděla přesně, co bylo potřeba, což je dle mých zkušeností velká vzácnost.
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)
+ Rychlost dodání.
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)
+ Zbozi doslo v poradku
- Jen byl mensi problem s dopravou zasilkovny. Zbozi dorazilo pozdeji.
Obchod urcite doporucuji.
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)
Doprava se ne vždy vydaří :-(.
+ Rychlost doručení
+ Parcel shop mám přímo v domě :)
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky :-)
Zboží bylo zasláno na jinou zásilkovnu, než jsem objednala. S krátkou otvírací dobou, kdy jsem nemohla vyzvednout. Obchod požaduje úhradu poštovného a to daleko vyšší částku než je v objednávce. Komunikace paní majitelky pak velice nezdvořilá a sprostá. Rozhodně nedoporučuji!
Vážená paní Samková, Vaše příspěvky v recenzích nemají obdoby. Je velice jednoduché si nechat balík poslat na jinou Zásilkovnu a pak nevyzvednout. Byla to Vaše volba a pak zde i jinde uvádíte lživé informace. Ještě, že máme e-mailovou komunikaci, sypat popel na hlavu si můžete jedině Vy. Částka k úhradě je stejná (59 poštovné + 39,- doběrečné), jakou máte uvedenou v objednávce. My jsme biti akorát tím, že přijdeme o poštovné, které jsme kvůli vaší nevyzvednuté objednávce museli uhradit za Vás a ještě k tomu negativní hodnocení na několika místech. Styďte se. A do budoucna čtěte obchodní podmínky jiných e-shopů, vyplatí se to.
Cituji z e-mailu: "Dobrý den,
prosím tedy pouze o škrabku. Případně jakoukoliv zásilkovnu dostupnou na P9.
Děkuji
S pozdravem
Denisa Samková"
Myslím si, že Vaše jednání není fér. Špinit ostatní za Vaše chyby.
Mějte se pěkně.
Kupnuz.cz
+ Rychlé dodání,dobrá zpětná vazba
- Nic
Děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky.
+ Rychlost
Děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky.
+ Vše v pořádku
+ Rychlé doručení
+ Dobře zabaleno
+ Příznivé ceny
Děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky.
+ Vše v pořádku - rychlé a pohodové,,,
Děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky.
široký sortiment
možnost vyzvednutí v zásilkovně
Děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky.
+ Rychlé doručení
+ Pečlivě zabalené zboží
Děkujeme za hodnocení. Máme rádi spokojené zákazníky.